Powstał kolejny odcinek chodnika w Dąbrowie Rusieckiej
Zakład Gospodarki Komunalnej zakończył prace nad II etapem budowy chodnika wraz z kanalizacją deszczową przy drodze powiatowej w Dąbrowie Rusieckiej. Tym razem powstał odcinek ok. 340 m.
W ubiegłym tygodniu odbył się odbiór końcowy inwestycji z udziałem: Wójta Gminy Rusiec Damiana Szczytowskiego, członka zarządu Powiatu Bełchatowskiego Marka Jasińskiego, radnego powiatowego Wiesława Moszyńskiego, pracowników merytorycznych Urzędu Gminy Rusiec i Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.
Koszt inwestycji wyniósł 576.700 zł, z czego 288.350 zł (50 %) pokryty został dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Bełchatowskiego.
– Dzięki tej wspólnej inwestycji poprawi się nie tylko komfort użytkowników, ale także ich bezpieczeństwo. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej realizacji, w tym radnemu powiatowemu Bogdanowi Stolarczykowi, który od początku tej inwestycji mocno i skutecznie wspierał nasze starania – mówi wójt Damian Szczytowski.
Popularne wpisy
- 24 stycznia, 2025
- 20 stycznia, 2025
- 10 stycznia, 2025
- 2 stycznia, 2025